KALENDARZ WYDARZEŃ

kwiecień 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

NASI SPONSORZYLEGITYMACJE KLUBOWE


Podziękowania dla burmistrza Pana Edwarda Szupryczyńskiego oraz Gminy Głuchołazy

Głuchołaski Klub Kolarski Victoria zrzesza 58 członków czynnie uprawiających sporty kolarskie oraz biegi narciarskie.

Szczególnym wyróżnikiem naszych zawodników są klubowe charakterystyczne złoto czarne stroje kolarskie oraz narciarskie.
Zawodnicy nasi biorą udział w wielu zawodach kolarskich na terenie kraju i zagranicą.
Przede wszystkim w corocznym cyklu zawodów w kolarstwie MTB pod nazwą Bike Maraton. W ciągu roku kalendarzowego odbywa się 10 edycji wyścigów kolarskich MTB.
W wyścigach tych startują z powodzeniem członkowie naszego klubu, którzy osiągają dobre wyniki.

Między innymi nasza zawodniczka Barbara Sosińska w edycji 2013r. zajęła w swojej kategorii 5 miejsce w kraju.

 

Kostiumy kolarskie w których reprezentują się nasi zawodnicy ulegają zużyciu a niekiedy przy wywrotkach także i zniszczeniu.
Podobnie jest ze strojami narciarskimi w których nasi zawodnicy występują na zawodach i w licznych biegach masowych takich jak Bieg Piastów, Bieg Gwarków , Bieg Ondraszka , także w podobnych zawodach narciarskich międzynarodowych w Czechach i Austrii.
Stroje nasze poprze długi okres użytkowania oraz wykorzystywania ich w ekstremalnych warunkach ulegają znacznemu zniszczeniu.
W bieżącym roku zachodzi konieczność zakupu 12 kompletów strojów kolarsko narciarskich zimowych oraz 12 kompletów strojów kolarskich letnich.
Z uwagi na znaczny koszt jednego stroju nie jesteśmy w stanie z własnych funduszy oraz funduszy naszych członków sfinalizować ich zakupu.

W związku z tym zwróciliśmy się do Gminy Głuchołazy o możliwość dofinansowania zakupu takich strojów .
W zamian zobowiązaliśmy się do wyeksponowania na naszych strojach logo- herbu Gminy Głuchołazy w widocznym miejscu oraz informowania podczas organizowanych przez nas imprezach masowych iż sponsorem naszych kostiumów sportowych jest Gmina Głuchołazy.

Nasz prośba została rozpatrzona pozytywnie przez Gminę Głuchołazy i podpisaliśmy umowę na podstawie której Gmina Głuchołazy zobowiązała się dofinansować zakup tychże strojów dla naszego klubu w kwocie 5000 zł.
Uzyskując takie subsydia wspólnymi środkami finansowymi Klubu, Gminy Głuchołazy oraz środkami własnymi członków Klubu będziemy w stanie zrealizować zamówienie w renomowanej firmie QUEST SPORT w Jeleniej Górze.

W związku z tym członkowie naszego stowarzyszenia Głuchołaski Klub Kolarski Victoria Głuchołazy pragną serdecznie podziękować Gminie Głuchołazy a przede wszystkim panu Burmistrzowi Edwardowi Szupryczyńskiemu za pomoc i wsparcie w dofinansowanie w takiej formie naszego Klubu, w ramach promocji Miasta i Gminy Głuchołazy.
Ze swojej strony zobowiązujemy się do godnego reprezentowania naszej Gminy w zawodach sportowych w kraju i za granicą.
Myślimy, że logo herb naszej gminy przyczyni się również do promocji naszej regionu w kraju i za granicą.

Wzór strojów zimowych dla klubu GKK VICTORIA.